İçerik Detay

Vogue Güneş Gözlüğü Hakkında

  •  24.10.2016
  •  

Vogue Güneş Gözlüğü Hakkında

Vogue Markası Şirket Olarak Nasıl Başladı?

Vogue gözlükleri 1973 yılında dergi ile aynı isim altında başladı. Daha sonra 1990 yılında Milano merkezli ve Leonardo Del Vecchio tarafından kurulan şirket 
Vogue gözlükleri 1973 yılında dergi ile aynı isim altında başladı. Daha sonra 1990 yılında Milano merkezli ve Leonardo Del Vecchio tarafından kurulan şirket Luxottica tarafından satın alındı. Vogue markası o zamandan beri uygun fiyatlarla moda trendlerini sergiliyor ve yerel olarak geniş bir koleksiyon yelpazesi sunuyor. Şu anda uluslararası genişleme çapında modaya uygun gözlükler getirerek gelişmekte olan pazarları tamamlamaktadır. 

 

Vogue Gözlükleri 

 


Vogue gözlüklerinin tasarımı sizi güzel göstermek için ve şık bir aksesuara sahip olmanız için idealdir. Fiziksel yöne çok fazla önem verilen bir dünyada güneş gözlüğü muhtemelen her yerde taşıyabileceğiniz en belirgin aksesuarlardan biridir. Vogue gözlükleri size tüm bu avantajları sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


Vogue Gözlük İncelemesi


Giyebileceğiniz mükemmel tasarımlar sayesinde öne çıkabileceğinizi bilmek harika bir duygudur. Günlük gözlüklerinizi sıcak bir stil aksesuara dönüştürmek için Vogue gözlüklerini ve dünyada farklı güneş gözlüğü ürünlerini tanıyın.


Vogue İyi Bir Gözlük Markası Mıdır?


Bu sorunun cevabı alıcının gözlüğü alma amacına bağlıdır. Bir yaşam tarzı güneş gözlüğü veya pist modası arıyorsanız Vogue iyi bir markadır ancak daha işlevsel bir gözlük arıyorsanız daha fazla fayda sağlayabilecek diğer bir benzer markaları da incelemenizi tavsiye ederiz.

Vogue Markasının Arkasındaki Grup Hakkında Neler Söyleyebiliriz?

Markanın arkasında bulunan Luxottica grup, dünya çapında lüks ve modaya uygun, spor ve performans gözlükleri özellikle de bu gözlükleri koleksiyonlarının üretimi, tasarımı, dağıtımı ve perakende satışında lider bir ekip oluşturmuşlar. Temel gücü ve başarılı marka portföyü diğer dünyaca ünlü güneş gözlüğü markalarını da bünyesinde tutan Luxottica grubuna aittir. Ekip ayrıca en üst düzey tasarımcı etiketleri için gözlük ve güneş gözlüğü de üretiyor. Luxottica dünyanın her yerinde satış sunuyor. Şu anda Amerika, Latin Amerika, Yeni Zelanda, Çin, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, Avrupa ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere sayısız ünlü perakende mağazalarını içeren yaklaşık 100,000 bin perakende mağazaları da satışa sahip görünüyor. Vogue gözlük markası uluslararası alanda daima benzersiz halde yeni fikirler oluşturuyor.

 

Vogue Eyewear'dan Güneş Gözlüğü Seçimi ÖnerileriVogue gözlükleri, güzel eşyalarınızı ve yepyeni kombinlerinizi keşfedip görünüşünüzü iyileştirmek için şık gözlükler tasarlar, güveninizi elde eder.

 

 

Vogue Gözlük- Gigi Hadid KoleksiyonuÖzel koleksiyonuyla kullanıcıya yüksek etkili bir görünüm kazandırmak için 90’lardan esinlenen kedi gözü şekillerine sahiptir. Görünüşünüzü mükemmelleştirmek için süper ince altın metal çerçeveyle bu gözlük tam bir trenddir. Düz cam mercekleri mavi, pastel, pembe, turuncu, gümüş, gradyan aynası ve klasik gri gibi renklere de sahiptir.
Vogue gözlük çerçeveleri stilleri, şık metal ve cilalı, asetat yarı çerçevesiz stillerde retro siluetleri ve genç, şeffaf çerçeveleri içerir. Vogue kadın gözlük koleksiyonunda kalın stil bir öncelik oldu. Dikkat çekici stilleri, neşeli ve baskın zengin renkleri de sergilemiştir. Vogue'un asetat ve metal çerçeveleri hafif konfor ve kolay uyum sağlayan ve moda normlarına meydan okuyan altıgen ve geometrik silüetler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde geliyor. Kalın plastik çerçeveler ve klasik stiller moda tutkunları için akıllı seçeneklerde sunuyor. Koleksiyonunda renkli, yuvarlak plastik çerçeveler ve metal aksanlarla çağdaş gözlük trendleri ortaya çıkarıyor. Canlı tonlar ve klasik renkler göz kamaştırıcı bir görünümde sunuyor ve iç kısımdaki parlak gölgeler ince çerçeve renklerine karşı çekici bir kontrast oluşturuyor.

 


Gigi Hadid, 2017'den 2019 yılına kadar Vogue gözlük ve güneş gözlüğü tasarımlarında bir el sahiplerinden oldu ve farklı bir boyuttan bakmamızı sağladı. Gigi Hadid Vogue gözlük koleksiyonu, çeşitli klasik ve retro gözlük çerçeve stilleri de içeriyor. Gigi Hadid'in stilleri ve koleksiyon boyunca kusursuz model gösterisi de ayrı bir hava katıyor.
Yetkili bir perakende mağazaları olan Sezer Optik ve Hermoda Gözlük mağazaları Luxottica distribütör garantili otantik Vogue gözlüklerinin satışını yapıyor.

 

 

Vogue Güneş Gözlüğü Modeli - Glam Cut Koleksiyonu Kedi gözü şekli, opal pembe göz telleri ve tarzları ile glam, göz kamaştırıcı görünmenizi sağlayacak ve sizi bir sonraki seviye götürecek güneş gözlüğü koleksiyonudur.

 

 

Vogue Gözlük- Tropi-chic Koleksiyonu 


Bu koleksiyon size ve size bakacak insanları hayran bırakacak cesur şekillerle çeşitli tropikal renklere sahiptir. Size tropikal bir hava vermek için kentsel orman stilleriyle ile formda öne çıkacaksınız. Geometrik şekiller ve eski favorilerin abartılı versiyonları çok çeşitli renk ve baskılarda gelir. Retro yuvarlak, kedi gözü ve havacı çerçeveleri, çağdaş unsurlar ve korkak aksanlarla modern bir yenilemenin tadını çıkarır. Bir renk sıçraması, biraz ışıltı veya şık bir şeffaf çerçeve her zaman mükemmel bir son dokunuş. Degrade ve aynalı lensler bazı Vogue güneş gözlüğü stillerinde mevcuttur. Çeşitli çerçeveler reçetenize göre ayarlanmış lensleri de barındırıyor.


Vogue Gözlüğün Ürün Özellikleri Nelerdir?


1. Gözleriniz için koruma
Kavurucu güneş ve parlak bir ışıklar gözlerinize zarar verebilir. Güneş gözlüklerinin zararlı ışıklara karşı koruyucu bir işlevi vardır. Vogue güneş gözlüğü de bu korumayı sağlamaktadır.

2. Görünüşünüze ek cazibe
Vogue güneş gözlükleri, görünüşünüzü iyileştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çok çeşitli, seçkin ve zarif koleksiyonları sizleri bekliyor.

3. Performansınızı artırır
Teknoloji sürekli gelişir ve performansınızı arttırmak için hayati bir rol oynar. Dikkat çeken faydalar arasında daha keskin görüş ve kontrast iyileştirme sayesinde size daha fazla konfor sağlamak gibi bir işlevi de var. Kaynak: Göz bakımı